Produkty

Malé veterné turbíny

GREENOX je dodávateľom malých veterných turbín španielskej značky Anelion pre slovenský trh. Vzhľadom na to, že sa jedná o bezúdržbové, elektronicky riadené, no najmä spoľahlivé a tiché zariadenia, sú ideálne na použitie hlavne v rezidenčných projektoch (obytné domy, hotely, farmy, apod.).

V ponuke sú trojfázové, jednofázové a izolované (SW3.5-GT3, SW3.5-GT a SW3.5-MG), ktoré splnia aj náročné požiadavky klientov. Mnoho z nich iste ocení, že Anelion turbíny sú kompletne navrhnuté a vyrobené v Španielsku
– z výhradne európskych materiálov.
Malé veterné turbíny


A čím sú špecifické?


 • Vysoký energetický výkon a maximálna účinnosť:

  presné elektronické riadenie prevádzkových parametrov našich spoľahlivých turbín pomáha dosahovať hodnoty účinnosti blízke výkonu veľkých turbín. Výsledkom je lepší výkon v porovnaní s veľkosťou výrobkov.
   

 • Nízka hladina hluku:

  nepretržité sledovanie rýchlosti rotora, spolu s efektívnym dizajnom aerodynamických lopatiek, umožňuje minimalizovať hluk z veterných turbín pri akejkoľvek rýchlosti vetra.
   

 • Bezúdržbovosť:

  vzhľadom k tomu, že turbíny nevyužívajú mechanickú reguláciu výkonu (čo je najčastejšou príčinou zlyhania a výpadkov veľkých veterných turbín) ale elektronické riadenie, odstránili sa týmto všetky potreby údržby. 

   
 • Vysoká odolnosť rámu a komponentov
   
 • Bezpečnosť:

  turbíny obsahujú dva redundantné núdzové brzdové systémy (elektronický a mechanický).

Malé veterné turbíny