O firme

GREENOX ponúka klientom riešenia, umožňujúce energetickú efektívnosť a trvalú udržateľnosť nielen u veľkých projektov, ale aj pre menšie domácnosti a komunity.

Firma je dodávateľom fotovoltických skiel a fotovoltických panelov pre slovenský trh.


Už názov našej spoločnosti naznačuje koncept, ktorý je pre nás kľúčový:

Green
GREEN
  • ekológia
  • efektivita
  • úspora
Green
OX(ygene)
  • čistý vzduch
  • redukcia emisií

Aktuálne sa zameriavame na využívanie dvoch základných zdrojov pre výrobu energie:

slnko   •   vietorVieme, že najlacnejšia je energia, ktorá je vyrobená vo vlastnej réžii, príp. nie je spotrebovaná – a preto ponúkame revolučné a dizajnovo veľmi profesionálne riešenia na báze využitia technológie fotovoltických skiel.

Multifunkčné fotovoltické konštruktívne riešenia môžu byť dokonale integrované do všetkých typov budov. Poskytujú väčšiu zvukovú a tepelnú izoláciu a zároveň produkujú čistú energiu priamo na mieste
vďaka sile slnka.

 


Naše poslanie

Aktívne sa podieľať na zlepšovaní životného prostredia pomocou implementácie zelených technológií a technológií obnoviteľných zdrojov energií. Neustále vyhľadávať nové progresívne, ekologicky a ekonomicky efektívne riešenia pre klientov, za účelom ich implementácie do nových ako aj existujúcich stavieb a projektov. V blízkej budúcnosti sa plánujeme venovať aj problematike znižovania emisií a odpadu.
Náš záväzok k životnému prostrediu sa neobmedzuje len na naše riešenia; do udržateľných projektov sa snažíme zapojiť aj širokú komunitu.

Ponúkané riešenia, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu, vnímame ako náš príspevok k vytvoreniu zmysluplných zmien, potrebných na zabezpečenie trvalo udržateľného dedičstva pre budúce generácie.