O firme

GREENOX ponúka klientom riešenia, umožňujúce energetickú efektívnosť a trvalú udržateľnosť nielen u veľkých projektov, ale aj pre menšie domácnosti a komunity.

Firma je dodávateľom fotovoltických skiel a fotovoltických panelov pre slovenský trh, ako aj klimatizácií, tepelných čerpadiel a rekuperačných jednotiek. V rámci našich služieb poskytujeme komplexný prístup od návrhu až po samotnú realizáciu riešení podľa požiadaviek zákazníka. 


Už názov našej spoločnosti naznačuje koncept, ktorý je pre nás kľúčový:

Green
GREEN
  • ekológia
  • efektivita
  • úspora
Green
OX(ygene)
  • čistý vzduch
  • redukcia emisií

 

Vieme, že najlacnejšia je energia, ktorá je vyrobená vo vlastnej réžii, príp. nie je spotrebovaná – a preto ponúkame revolučné a dizajnovo veľmi profesionálne riešenia na báze využitia technológie fotovoltických skiel a batériových úložísk. 
Multifunkčné fotovoltické konštruktívne riešenia môžu byť dokonale integrované do všetkých typov budov. Poskytujú väčšiu zvukovú a tepelnú izoláciu a zároveň produkujú čistú energiu priamo na mieste vďaka sile slnka.

Okrem toho sa snažíme optimalizovať naše riešenia aj integrovaním rôznych ďalších technológií, ako klimetizačné jednotky, tepelné čerpadlá a rekuperačné jednotky. Snažme sa naše systémy navrhovať maximálne efektívne a účinne. 


Naše poslanie

Aktívne sa podieľať na zlepšovaní životného prostredia pomocou implementácie zelených technológií a technológií obnoviteľných zdrojov energií. Neustále vyhľadávať nové progresívne, ekologicky a ekonomicky efektívne riešenia pre klientov, za účelom ich implementácie do nových ako aj existujúcich stavieb a projektov. V blízkej budúcnosti sa plánujeme venovať aj problematike znižovania emisií a odpadu.
Náš záväzok k životnému prostrediu sa neobmedzuje len na naše riešenia; do udržateľných projektov sa snažíme zapojiť aj širokú komunitu.

Ponúkané riešenia, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu, vnímame ako náš príspevok k vytvoreniu zmysluplných zmien, potrebných na zabezpečenie trvalo udržateľného dedičstva pre budúce generácie.