Produkty

Klimatizácie a tepelné čerpadlá

Ponúkame rôzne klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá aj rekuperačné jednotky pre domácnosti aj priemysel od návrhu riešenia až po samotnú dodávku na kľúč.
V ponuke máme hlavne produkty od renomovanej spoločnosti Mitsubishi, ktoré sa vyznačujú vysokou technologickou úrovňou a spoľahlivosťou.

Pre domácnosti:
  •  
Kompaktné nástenné jednotky s chladivom R32 a výkonom od 2,5kW až do 5,0kW
  •  
Kompaktné nástenné jednotky aj s funkciou vykurovania až do -20°C s chladivom R32 a výkonom od 2,5kW až do 5,0kW.
  •  
Prémiové jednotky s kvalitným dizajnom. 
  •  
Dizajnové jednotky, ktoré spájajú skvelý dizajn a vysokú energetickú účinnosť. Boli vyvinuté pre štýlové interiéry moderných budov. Dokonalá harmónia dizajnu, efektivity a nízkej hlučnosti.
  •  
4-smerné kazetové jednotky Kompaktné kazetové jednotky sú vybavené I-see senzorom na detekciu osôb v miestnosti, novým patentovaným 3D turbo ventilátorom, či čerpadlom kondenzátu, ktoré je schopné prekonať prevýšenie 800mm. Tieto jednotky majú možnosť prisávania čerstvého vzduchu.
  •  
1-smerné kazetové jednotky - diskrétne, navrhnuté do moderných priestorov.
  •  
Parapetné jednotky - vhodné do obývačky alebo spálne aj s funkciou vykurovania až do -25°C.
  •  
Podstropné jednotky - poskytujú veľký výkon ukrytý v modernom dizajne s možnosťou prívodu čerstvého vzduchu.
  •  
Kanálové jednotky - najlepšie riešenie pre klimatizáciu v prostredí, v ktorom sú kladené vysoké nároky na diskrétnosť technológií.
  •  
Multisplitové jednotky - pomocou týchto jednotiek dokážete napojiť od 2 do 8 vnútorných jednotiek na jednu vonkajšiu kondenzačnú jednotku. Môžete k ním pripojiť všetky typy vnútorných jednotiek (aj ich kombinácie). Vyznačujú sa vysokou flexibilitou pripojenia - výkon od 4,2 až do 22,0 kW.
     

Tepelné čerpadlá:

  Tepelné čerpadlá vzduch – voda sú vyhľadávané vďaka ich jednoduchej inštalácií a vhodnosti do každej lokality. Na získavanie tepelnej energie nepotrebujete žiadne vrty ani zemné kolektory. Zdrojom energie je vonkajší vzduch, z ktorého dokáže tepelné čerpadlo využívať energiu aj pri extrémnych mrazoch. Z 1kW dodanej elektrickej energie dokážu vyprodukovať až 4kW tepla / chladu. Celý systém sa skladá z vonkajšej jednotky a vnútorného hydromodulu, ktorý sa napája do vykurovacieho systému. Ak sa rozhodnete riešiť vykurovanie a ohrev teplej vody moderným a ekonomickým spôsobom tak je pre Vás ideálnym riešením systém od Mitsubishi Electric. Dokáže plnohodnotne nahradiť tradičné zdroje tepla ako sú drevo a plyn, takže do rodinného domu stačí priviesť iba elektrickú energiu.

 
 
  GEODAN - tepelné čerpadlo zem-voda (voda-voda). Geodan je so svojimi mnohými funkciami pravdepodobne najlepším geotermálnym tepelným čerpadlom. Nízka hmotnosť a nízka výška uľahčujú inštaláciu. Adaptívne ovládanie vrtu, invertorová technológia a WiFi ho robia inteligentnejším. Má jednu z najnižších hladín hluku na trhu, tichý režim, chladivo R32 a energetickú triedu A +++.

 
 
  Tepelné čerpadlá vzduch-vzduch. Jednotky s technológiou Hyperheating umožňujú prevádzku do vonkajšej teploty -15°C so 100%-ným výkonom. Výrobca garantuje prevádzku až do vonkajšej teploty -25°C. Tieto jednotky sa vyrábajú ako splitové aj ako multisplitové systémy. Sú vhodné pre celoročné vykurovanie objektov. Majú vysokú energetickú efektivitu.