Vieme, že najlacnejšia energia je tá vyrobená vo vlastnej réžii, príp. nespotrebovaná – a preto ponúkame revolučné a dizajnovo profesionálne riešenia na báze využitia technológie fotovoltických skiel, ktoré sú plne integorvateľné do budov.

Tieto riešenia sú vhodné nielen pre veľké projekty, ale aj pre menšie domácnosti a komunity. GREENOX reaguje na potreby klientov na ekologicky aj ekonomicky atraktívne riešenia, umožňujúce energetickú efektívnosť a trvalú udržateľnosť.

Produkty

Fotovoltická škridla

Fotovoltická škridla

Spločnosť GREENOX, s.r.o. prináša ďalšiu technologickú novinku z oblasti obnoviteľných zdrojov - fotovoltickú škridlu. Stavebný materiál ako ideálna náhradana strešnú krytinu sedlových striech, ktorá navyše vygeneruje elektrickú energiu. Preeňte svoju strechu na elektráreň!

Viac...
Fotovoltické prístrešky

Fotovoltické prístrešky

Spoločnosť GREENOX, s.r.o. Vám prináša možnosť využiť Vaše prístrešky pre autá ako aj prístrešky na terasách na generovanie elektrickej energie zo slnečného žiarenia. Okrem výroby energie ochránia váš majetok pred nepriaznivým vplyvom UV žiarenia a znížia mieru zahrievania predmetov a vozidiel pod nimi.

Viac...
Klimatizácie a tepelné čerpadlá

Klimatizácie a tepelné čerpadlá

Každým rokom sa zvyšujúce teploty zvyšujú aj nároky na technologické riešenia budov. Okrem tepelnej izolácie sa o komfort v budovách postarajú aj kvalitné a spoľahlivé klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá a rekuperačné jednotky. 

Viac...
Luminscenčné sklo

Luminscenčné sklo

V rámci ponuky prinášame klientom aj nové, veľmi exkluzívne luminiscenčé sklá, ktoré je možné využiť aj ako estetickú reklamu alebo pre spríjemnenie interiéru.

Viac...
Pozrieť všetky produkty