Vieme, že najlacnejšia energia je tá vyrobená vo vlastnej réžii, príp. nespotrebovaná – a preto ponúkame revolučné a dizajnovo profesionálne riešenia na báze využitia technológie fotovoltických skiel, ktoré sú plne integorvateľné do budov.

Tieto riešenia sú vhodné nielen pre veľké projekty, ale aj pre menšie domácnosti a komunity. GREENOX reaguje na potreby klientov na ekologicky aj ekonomicky atraktívne riešenia, umožňujúce energetickú efektívnosť a trvalú udržateľnosť.

Produkty

Fotovoltické prístrešky

Fotovoltické prístrešky

Spoločnosť GREENOX, s.r.o. Vám prináša možnosť využiť Vaše prístrešky pre autá ako aj prístrešky na terasách na generovanie elektrickej energie zo slnečného žiarenia. Okrem výroby energie ochránia váš majetok pred nepriaznivým vplyvom UV žiarenia a znížia mieru zahrievania predmetov a vozidiel pod nimi.

Viac...
Klimatizácie a tepelné čerpadlá

Klimatizácie a tepelné čerpadlá

Každým rokom sa zvyšujúce teploty zvyšujú aj nároky na technologické riešenia budov. Okrem tepelnej izolácie sa o komfort v budovách postarajú aj kvalitné a spoľahlivé klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá a rekuperačné jednotky. 

Viac...
BIPV riešenia

BIPV riešenia

Stavebne integrované fotovoltické (BIPV) systémy sú čoraz častejšie využívané v architektúre, keďže oblasť životného prostredia a úspory energie sú pri stavbe budov aj vďaka novej legislatíve EÚ stále dôležitejšie.

Viac...
HQ Glass - inteligentné výhrevné sklá

HQ Glass - inteligentné výhrevné sklá

 Moderné riešenie pre vykurovanie.

Viac...
Pozrieť všetky produkty