Preskočiť na obsah

Klimatizácie a tepelné čerpadlá

Ponúkame rôzne klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá aj rekuperačné jednotky pre domácnosti aj priemysel od návrhu riešenia až po samotnú dodávku na kľúč.


V ponuke sú hlavne produkty od renomovanej spoločnosti Mitsubishi, ktoré sa vyznačujú vysokou technologickou úrovňou a spoľahlivosťou.

Tepelné čerpadlá:

Tepelné čerpadlá vzduch – voda
Sú vyhľadávané vďaka ich jednoduchej inštalácií a vhodnosti do každej lokality. Na získavanie tepelnej energie nepotrebujete žiadne vrty ani zemné kolektory. Zdrojom energie je vonkajší vzduch, z ktorého dokáže tepelné čerpadlo využívať energiu aj pri extrémnych mrazoch. Z 1kW dodanej elektrickej energie dokážu vyprodukovať až 4kW tepla / chladu. Celý systém sa skladá z vonkajšej jednotky a vnútorného hydromodulu, ktorý sa napája do vykurovacieho systému. Ak sa rozhodnete riešiť vykurovanie a ohrev teplej vody moderným a ekonomickým spôsobom tak je pre Vás ideálnym riešením systém od Mitsubishi Electric. Dokáže plnohodnotne nahradiť tradičné zdroje tepla ako sú drevo a plyn, takže do rodinného domu stačí priviesť iba elektrickú energiu.


 
 
 GEODAN – tepelné čerpadlo zem-voda (voda-voda)
Geodan je so svojimi mnohými funkciami pravdepodobne najlepším geotermálnym tepelným čerpadlom. Nízka hmotnosť a nízka výška uľahčujú inštaláciu. Adaptívne ovládanie vrtu, invertorová technológia a WiFi ho robia inteligentnejším. Má jednu z najnižších hladín hluku na trhu, tichý režim, chladivo R32 a energetickú triedu A +++.

 
 
 Tepelné čerpadlá vzduch-vzduch
Jednotky s technológiou Hyperheating umožňujú prevádzku do vonkajšej teploty -15°C so 100%-ným výkonom. Výrobca garantuje prevádzku až do vonkajšej teploty -25°C. Tieto jednotky sa vyrábajú ako splitové aj ako multisplitové systémy. Sú vhodné pre celoročné vykurovanie objektov. Majú vysokú energetickú efektivitu.